Fundusze Unijne

Modernizacja i rozbudowa systemu kanalizacyjnego miasta Jaworzna - faza VI

Modernizacja i rozbudowa systemu kanalizacyjnego miasta Jaworzna - faza VI

Modernizacja i rozbudowa systemu kanalizacyjnego miasta Jaworzna - faza VI

Informacja
19
Grudnia
2017
Uporządkowanie nawierzchni
Mając na uwadze nasze wcześniejsze zobowiązania oraz zbliżający się wielkimi krokami szczególny czas, czyli święta Bożego Narodzenia, nasza Spółka wraz z Wykonawcą budującym sieć kanalizacyjną i wodociągową w Państwa dzielnicy zamierza uporządkować nawierzchnię ulic Abstorskich (Baranowskiego), Rewolucjonistów i Laskowiec umożliwiając tym samym przejście i przejazd po nawierzchni asfaltowej. Poniżej znajdą Państwo szczegółowy harmonogram zaplanowanych prac odtworzeniowych w tym rejonie, który jednak jest uzależniony od warunków atmosferycznych i może ulec zmianie:
 
 
- ulica Rewolucjonistów i Laskowiec - trwają prace przygotowawcze, do 16 grudnia zostanie ułożona pierwsza warstwa asfaltu. Druga warstwa asfaltu zostanie położona na wiosnę.
 
- ulica Abstorskich (Baranowskiego) na odcinku równoległym do ulicy Rewolucjonistów tj. od nr 78 (skrzyżowanie z ulicą Rewolucjonistów) do nr 102 A (skrzyżowanie z ulicą Rewolucjonistów i Żytnią) trwają obecnie prace przygotowawcze, a w terminie do 22 grudnia planowane jest ułożenie pierwszej warstwy asfaltu na całej szerokości ulicy na wskazanym jej fragmencie. Druga warstwa asfaltu zostanie ułożona na wiosnę.
 
Prace związane z budową sieci kanalizacyjnej i wodociągowej oraz roboty odtworzeniowe w osiedlu Byczyna będą trwały do 22 grudnia, po czym firma wykonawcza będzie miała przerwę świąteczną. Roboty zostaną wznowione 8 stycznia. W okresie świątecznym utrzymywana będzie przejezdność przez dróg, które do tej pory nie zostaną odtworzone, i na bieżąco będą uzupełniane ubytki. Wszelkie uwagi w tym okresie prosimy zgłaszać bezpośrednio do Jednostki Realizującej Projekt w godzinach od 7:00 do 15:00, a w dni wolne i w godzinach popołudniowych do Dyspozytora na numer 994.
Jeszcze raz przepraszamy za uciążliwości oraz prosimy o wyrozumiałość. A z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu zdrowych i pogodnych Świąt spędzonych w gronie najbliższych.
 
MPWiK Sp. z o. o.
 
Do góry