You are here:
Today isWtorek,26wrzesień,2023

Konkurs

 

 O Konkursie

 

„Kanalizacja – czyste środowisko w obiektywie” – konkurs fotograficzny

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie „Kanalizacja – czyste środowisko w obiektywie”. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych w Jaworznie. 

 

Główną nagrodą w konkursie są warsztaty fotograficzne zorganizowane w listopadzie 2014 roku. Zdobywca I miejsca otrzymuje aparat fotograficzny, zdobywca II miejsca torbę na aparat fotograficzny, natomiast zdobywca III miejsca statyw. Wszyscy trzej zwycięzcy wezmą udział w jednodniowych warsztatach fotograficznych prowadzonych przez Andrzeja Grygiela, laureata Grand Press Photo 2014.

 

W czasie trwania warsztatów fotograficznych zwycięzcy zdobędą informacje dotyczące podstaw warsztatu fotograficznego, w tym sprawnej obsługi aparatu oraz właściwego doboru parametrów decydujących o właściwym oświetleniu. Uczestnicy warsztatów uzyskają wiedzę dotyczącą budowania własnej wypowiedzi artystycznej opartej na otaczającym wszystkich świecie i przestrzeni. 

 

Do kiedy i jak się zgłosić?

 

Konkurs trwa od 6 października do 21 listopada 2014 roku. 

 

W tym czasie wszyscy zainteresowani wzięciem uczniowie jaworznickich szkół mogą nadsyłać zgłoszenia konkursowe na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem Konkurs FOTO „Kanalizacja – czyste środowisko w obiektywie w temacie. 

 

Zdjęcia powinny być wykonane w minimalnej rozdzielczości 3000x2000 pikseli. Tematyka fotografii jest dowolna, jednak każde zdjęcie musi łączyć w sobie elementy związane z kanalizacją, ekologią, ochroną środowiska i miastem Jaworzno. Każdy uczestnik może zgłosić do Konkursu maksymalnie 3 zdjęcia własnego autorstwa!

 

Organizatorem konkursu jest Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Jaworznie. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wypełnienie wszystkich dokumentów oraz przesłanie zdjęć do 6 listopada 2014 roku. 

 

Szczegóły w Regulaminie

Załącznik nr 1 - formularz zgłoszeniowy do pobrania tutaj

Załącznik nr 2 - opis zdjęcia do pobrania tutaj

Załącznik nr 3 - oświadczenie o niepowiązaniu z Organizatorem konkursu do pobrania tutaj

 

 

W przypadku niepełnoletności uczestnika Konkursu niezbędna jest pisemne zgoda rodzica/opiekuna ucznia.

 

 

Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Wszelkich informacji o Konkursie udziela:

Sławomir Grucel – MPWiK Jaworzno Sp. z o.o. – tel. 32 318 60 64

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Katarzyna Konecka – Grupa PRC Sp. z o.o. – tel. 728 974 180

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

 

 

 

 

Galeria