Wodociągi w Jaworznie zakończyły pierwszą część projektu unijnego. W planach dalsza i konsekwentna rozbudowa kanalizacji

Niezwykła w swojej formie konferencja odbyła się 17 września w Jaworznie. Wszystko za sprawą zakończenia I fazy jaworznickiego projektu kanalizacyjnego. Podczas konferencji uczestnicy mogli posłuchać nie tylko, o tym jak przebiegały roboty budowlane, ale także skorzystać z branżowych atrakcji. Mobilną kamerą zajrzeć do wnętrza rur kanalizacyjnych, a także zobaczyć pracę małż, które stoją na straży jakości wody.

Czytaj więcej...

Nowe godziny pracy działu JRP

Informujemy, że od 21.07.2014, Jednostka Realizująca Projekt, która nadzoruje prace nad projektem „Modernizacja i rozbudowa systemu kanalizacyjnego miasta Jaworzno”, będzie przyjmowała mieszkańców w godzinach:

 

Czytaj więcej...

Dwa tysiące w trzy miesiące

Do końca września w północnych dzielnicach Jaworzna powstanie blisko 2 tysiące przyłączy kanalizacyjnych. Wszystko dzięki specjalnemu systemowi dotacji, który pozwala uzyskać mieszkańcom zwrot kosztów realizowanej inwestycji.

 

Czytaj więcej...

10 lat Polski w UE. Z tej okazji zapraszamy na ujęcie wody pitnej Piaskownia

W tym roku przypada 10 rocznica członkostwa Polski w Unii Europejskiej. Z tej okazji w ramach ogólnopolskiej akcji „Dni Otwartych Funduszy Europejskich”, zapraszamy wszystkich mieszkańców Jaworzna do odwiedzenia Stacji Uzdatniania Wody Piaskownia. Dzień Otwarty ujęcia odbędzie się 10 maja 2014 r.

 

Czytaj więcej...

W Ciężkowicach również rusza budowa przyłączy

Wodociągi podpisały kolejna umowę, tym razem z firmą Wolimex, która do końca września wybuduje blisko 900 nowych podłączeń kanalizacyjnych w osiedlu Ciężkowice.

Czytaj więcej...

Dzięki dotacjom powstaną kolejne przyłącza

Blisko 950 nowych podłączeń powstanie do końca września 2014 r. Wodociągi podpisały umowę z firmą Insbud, która w drodze przetargu wyłoniona został do realizacji zadania związanego z budową prywatnych przyłączy kanalizacyjnych w osiedlu Długoszyn, Góra Piasku i Śródmieście.

Czytaj więcej...